• Lato w Markach 2021- podsumowanie akcji

Dobrze spędzony czas to taki, gdy na samo wspomnienie usta same się uśmiechają. Za nami takie właśnie chwile czyli półkolonie „Lato w Markach 2021” w Szkole Podstawowej nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku spędzone z uśmiechem na ustach i radością w sercu.

W ciągu dwóch tygodni od 28 czerwca do 9 lipca 2021r. dzieci uczestniczyły w wielu wycieczkach. W Sali Zabaw Fikołki szaleństwom nie było końca. W Gospodarstwie Agroturystycznym „Cuda i wianki” dzieci poznały uroki mazowieckiej wsi, miały kontakt z alpakami, kucykami, kozami, króliczkami i innymi gospodarczymi zwierzętami. Oklejały techniką decoupage drewniane kotki i uczestniczyły w pochodach w pobliskim lesie. W Mazowieckim Zaścianku dzieci z indiańskimi barwami na buzi i z pióropuszami na głowie wykonywały przeróżne zadania, by zdobyć indiański pióro. Zaś w ostatnim dniu półkolonii wyjechaliśmy do Amazing Parku Linowego w Wołominie

• Uroczyste pożegnanie Uczniów klas ósmych

Szanowna Pani Dyrektor!

Drodzy Wychowawcy i Nauczyciele!

Po tylu latach nauki nastąpił dzień, w którym jesteśmy w tej sali ostatni raz. Zgromadziliśmy się tutaj po to, aby w uroczyście zakończyć szkołę podstawową. Jest to dzień dla nas niezwykle radosny ale i smutny. Musimy rozstać się po tylu latach wspólnej nauki i razem spędzonego czasu. Były to lata, w których była zarówno radość, jak i smutek. Myślę, że każdy z uczniów, pamięta dzień, w którym po raz pierwszy wszedł do murów tej szkoły. Wówczas przyjaźnie witała nas nasza Pani, która trzy pierwsze lata starała się nauczyć nas wszystkiego co ważne.

• Budujemy przyszłość

z doświadczenia przeszłości