• Erasmus+ Zaproszenie do konkursów

• Drodzy uczniowie

Ogłaszamy dwa konkursy !

Przewidziane są nagrody rzeczowe, punkty w programie wychowawczym, oraz oceny celujące z języka angielskiego (aktywność).

1. Kartki z kalendarza

Jednym z zadań przewidzianych podczas prac w projekcie Erasmus+ jest stworzenie wspólnego partnerskiego kalendarza na rok 2016/2017. Każdy kraj odpowiedzialny jest za projekt kart kalendarzowych trzech miesięcy. Polsce przypadły miesiące:

PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ.  Każdy miesiąc to jedno zdjęcie przedstawiające Uczniów Szkoły ( na lekcjach, przerwie, podczas szkolnej dyskoteki etc). Zadaniem konkursowym jest wykonanie jednego zdjęcia.

Za wykonane zdjęcie dziecko otrzyma: punkty w konkursie wychowawczym:

30 pkt za wykonanie,

50 pkt za  zwycięstwo+nagrodę rzeczową

Trzy zwycięskie zdjęcia zostaną umieszczone w kalendarzu projektu!

2. Prezentacja

Kolejne zdanie to wykonanie prezentacji (wybieramy jeden temat)  dotyczącej:

-polskiej kuchni

-polskich strojów narodowych/regionalnych

-regionu-Mazowsze

Prezentacja musi zostać wykonana w języku angielskim w dowolnej formie PP, Movie Maker, album, film etc.

Za tę pracę dziecko otrzyma: punkty w konkursie wychowawczym

50 pkt za wykonanie,

70 pkt za zwycięstwo+nagrodę rzeczową

ocena celująca z jęz. ang. (aktywność)

Trzy zwycięskie prezentacje zostaną zaprezentowane podczas wizyty partnerskiej w Hiszpanii.

Termin oddania prac 21 kwietnia !

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo

W związku z realizacją projektu w ramach programu Erasmus +  serdecznie zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w ogłoszonych konkursach:
          Pierwsze zadanie konkursowe: prezentacja multimedialna, temat do wyboru:
          • SZKOŁA
          • MARKI
          • POLSKA
          Prezentacje można wykonać np. przy użyciu programu Power Point, Movie Maker etc.
          Powinna zawierać zdjęcia/filmy/muzykę oraz główne hasła, które chcecie omówić.
          Treść ( to, co chcielibyście powiedzieć) zapiszcie na oddzielnych kartkach np. w programie Word i dołączcie do prezentacji.
          Prezentację można wykonać samemu lub w grupach 2,3 osobowych.
          Najlepsze prace zaprezentujecie podczas wizyty gości z krajów partnerskich w listopadzie.

Drugie zadanie konkursowe: logo projektu
          format A4
          technika dowolna
          Temat: „Researching Innovation in Special Needs”
          „Poszukiwanie innowacji w nauczaniu dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”
          Kraje partnerskie: Polska, Bułgaria, Hiszpania, Turcja
          Logo powinno zawierać flagi lub symbole krajów partnerskich oraz nawiązywać do tematu.
          Zwycięskie logo będzie sygnowało realizowany projekt przez cały okres jego trwania.

Bardzo serdecznie prosimy Rodziców o pomoc i zaangażowanie w pracę Dzieci.

Ewentualne pytania należy kierować do p. Renaty Retorskiej.
          Wszystkie prace przynosimy do dn. 3 listopada
          Podpisane i zatytułowane prezentacje na płycie DVD.

Renata Reterska