• Podziękowania dla sponsorów

• „Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.
          Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
          Bowiem Dawać to nie znaczy tracić”

Antoine de Saint Exupery

Dziękujemy Pani Monice Kołodziejczyk- Moskal (sklep GEPCIO) za życzliwość i ofiarność- ufundowanie nagród w konkursie plastycznym Oto ja- ptak z Twojej wyobraźni.

Dziękujemy Panu Markowi Mielczarkowi (księgarnia ZiK) za życzliwość i ofiarność- ufundowanie nagród w konkursie recytatorskim Ptaki pani Wandy.

PODZIĘKOWANIE dla Pana Tomasza Sijki za przekazanie zabawek, które wzbogaciły „Szlachetną i Świąteczną Paczkę” oraz zasiliły zbiory zabawek w świetlicy i w najmłodszych oddziałach naszej szkoły.

PODZIĘKOWANIE dla Jego Magnificencji prof. dr hab. Witolda Bieleckiego Rektora Akademii Leona Kuźmińskiego oraz Pana Piotra Foryś za przekazanie mebli, które posłużyły do wyposażenia sal lekcyjnych.

PODZIĘKOWANIE dla Państwa Julity i Jacka Olbryś za przekazanie sprzętu sportowego oraz życzliwośc i pracę na rzecz szkoły.

PODZIĘKOWANIE dla  DZ BANK AG Deutsche Zentral-Genossenschaftsbank S.A. odział w Polsce z siedzibą w Warszawie oraz dla Państwa Doroty i Marcina Żochowskich

za przekazanie darowizny w postaci sprzętu komputerowego, który wzgobacił wyposażenie pracowni komputerowych i sal lekcyjnych.

PODZIĘKOWANIE dla Banku BGŻ BNP Paribas S.A. oraz Pani Krzysztofy Bełz

za przekazanie mebli biurowych, które zostały wykorzystane w celu doposażenia sal lekcyjnych.

PODZIĘKOWANIE dla Rodziców

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za zaangażowanie w realizację programu „Zdrowa Trójka” -zakup świeżych ziół do sal lekcyjnych, oraz pomoc w wyposażaniu i wystroju klas. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców z klas IVb, IIIa i IIIb za odmalowanie i odświeżenie sal lekcyjnych.

PODZIĘKOWANIE sponsorom za ofiarowanie mebli

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku składają serdeczne podziękowania Państwu Jolancie i Jackowi Kozłowskim za ofiarowanie mebli, które wzbogaciły wyposażenie sal lekcyjnych, świetlic i przebieralni dla uczniów z kl. I-III.

PODZIĘKOWANIE FIRMIE Parkiet Styl

28.11.2014r. firma Parkiet Styl odnowiła bezpłatnie parkiet w sali nr 2 na parterze . Odświeżona podłoga nadała estetyczny wygląd sali.

Dyrekcja szkoły oraz uczniowie klasy III c serdecznie podziękowali przedstawicielom firmy, panu Michałowi i Maćkowi Niecieckim, oraz pani Jagodzie Żywczak za zaangażowanie w sprawę. Uczniowie zaśpiewali piosenkę i wręczyli laurki. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy darczyńców do współpracy.

fotogaleria                                                                        Iwona Szczygielska

PODZIĘKOWANIE sponsorom za odnowienie świetlicy szkolnej

13 lutego 2014 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji wręczenia podziękowań sponsorom, którzy pomogli w odnowieniu świetlicy szkolnej.
          Dziękujemy:
          Firmie "Parkiet Styl Niecieccy" - za wycyklinowanie i polakierowanie podłogi,
          Pani Karinie Księżyk "English Club" - za zakup drukarki,
          Panu Piotrowi Siekierzyńskiemu - za wsparcie w wyposażeniu świetlicy,
          Panu Tadeuszowi Ciok z Firmy ZINO - za nieodpłatne przekazanie farb ściennych,
          Panu Dariuszowi Fabijańczuk - za pomalowanie sali,
          ks. Krzysztofowi Kuźnikowi z drukarni Michalineum - za pomoc w wyposażeniu świetlicy,
          Pani Małgorzacie Ciborek z firmy TAGO - za słodki poczęstunek dla dzieci.
          Dziękujemy także Panu Andrzejowi Rostkowi za zaangażowanie i pomoc w realizacji całego przedsięwzięcia. Dzięki sponsorom świetlica szkolna stała się

piękniejsza i bardziej przytulna dla naszych najmłodszych wychowanków.
          Dzieci ze świetlicy przygotowały krótkie przedstawienie. Młodzi aktorzy recytowali wiersze a zwycięzca konkursu "Cztery Pory Roku" Mateusz Ceran zaprezentował swój talent muzyczny. Po występie dzieci Pani Dyrektor wręczyła podziękowania sponsorom - przyjaciołom szkoły, serdecznie dziękując im za pomoc i dobre serce.