• Rada Rodziców

Chcemy pracować jak najlepiej, dlatego prosimy, aby przekazywać nam wszelkie pomysły, informacje, uwagi, spostrzeżenia pozytywne i negatywne. Jeśli chcecie Państwo uzyskać wparcie i pomoc, coś Was niepokoi lub rozpiera Was energia i chcecie ją spożytkować dla dobra Naszej Szkoły lub macie ochotę podzielić się swoimi pomysłami – to jesteśmy po to, aby Was wysłuchać.

Wszelkie informacje można przekazywać przedstawicielom trójek klasowych.

Wiemy, że w tych trudnych czasach nie jest łatwo wygospodarować dodatkowe fundusze, aby zasilić naszą działalność. Będziemy wdzięczni za każde, również mniejsze kwoty. Nawet 20 zł ma znaczenie – to już połowa ceny książki – nagrody dla ucznia. Wpłat można dokonać przelewem na konto Rady Rodziców numer:

18 8015 0004 2020 0253 2020 0001

Zachęcamy jednocześnie do czynnego uczestnictwa w kiermaszach, wypieku ciast, a także zakupu kiermaszowych upominków, słodkości, rękodzieł :)

Poniżej przedstawiamy nasz plan wydatków na rok szkolny 2023/2024.

Zakup upominków dla klas I (ślubowanie)

1 500 zł

Egzaminy próbne klas 8

Upominki z okazji Dnia Nauczyciela

Woda na świetlicę (300 zł x 10 mcy)

3 000 zł

Książki na koniec roku (czerwone paski)

7 500 zł

Zwroty dla klas

2 250 zł

Piknik rodzinny

3 000 zł

18 550 zł

Naszym wielkim wyzwaniem ale i radością jest chęć zorganiozwania prawdziwego pikniku rodzinnego! Chcemy, aby było to wydarzenie dla całych rodzin. Połączenie Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Dnia Taty. Już na początku czerwca spotkamy się na wspólnej zabawie.

To jednak wymaga sporo pracy i trochę fudnuszy, dlaczego będziemy wdzięczni za wpłaty na ten cel, jak również na wszelkie pomysły, którymi moglibyśmy urozmaicić ten dzień, a także chęć pomocy przy orgazniacji lub pomysłu na sponsoring. Chętnie skorzystamy z Państwa pomocy. Niech ten dzień będzie niezapomniany!

Pozdrawiamy serdecznie,

Zarząd Rady Rodziców 2023/2024