• Koło informatyczne

17.01.2023, 24.01.2023

Uczniowie klasy IID uczestniczą raz w tygodniu w zajęciach koła informatycznego, które prowadzi pani Halina Różańska.  Od stycznia uczniowie wykorzystują sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Podczas lekcji korzystają z  zestawów Lego Education SPIKE  Essential. Uczniowie zbudowali kawiarnię, elektrownię, sklep, bar, lodziarnię i park. Na kolejnych zajęciach ożywimy konstrukcje. Pora rozpocząć zajęcia programowania i robotyki! Dzięki nim uczniowie ćwiczą umiejętność rozwiązywania problemów podczas zabawy, rozwijają wytrwałość i samodzielne myślenie.

Koło informatyczne

31.01.2023

Lekcja „Rejs” w aplikacji LEGO® Education SPIKE™: Maria i Sofie wyruszają w rejs! Jak umieszczą łódź na wodzie? Oj, wielkie wyzwanie! Ale udało się! Podczas zajęć koła informatycznego prowadzonych przez p. Halinę Różańską uczniowie klasy 2D stworzyli program, który pozwolił wepchnąć łódź do wody.

Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości -  klocki Lego Education SPIKE  Essential.

styczeń 2023

Zajęcia indywidualne z wykorzystaniem klocków LEGO® Education SPIKE™