• Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest kształtowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała środki na realizację programu Laboratorium Przyszłości, dzięki którym uczniowie będą mogli rozwijać kreatywne myślenie, umiejętność obsługi nowoczesnych urządzeń technicznych oraz zdolności konstrukcyjne.

Otrzymane przez nas wsparcie to 233 000,00 zł,  które przeznaczyliśmy na zakup sprzętu do prowadzenia zajęć z robotyki, techniki, zajęć kulinarnych, dziennikarskich, fotograficznych oraz na zakup sprzętu audio-video.

Nowoczesny sprzęt zakupiony w ramach projektu pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania oraz uatrakcyjni nie tylko  obowiązkowe zajęcia edukacyjne ale także zajęcia pozalekcyjne, koła zainteresowań oraz inne formy rozwijania umiejętności.

Informacje na temat realizacji projektu będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej naszej szkoły.