• "Mareckie lato w mieście 2019"- podsumowanie akcji
     • "Mareckie lato w mieście 2019"- podsumowanie akcji

     • Najwspanialszym bagażem, który można przywieźć z wakacji jest ten pełen niezwykłych wspomnień.

      Bogatsi o niezapomniane wrażenia są również uczestnicy akcji "Mareckie lato w mieście 2019", która odbywała się w naszej szkole w terminie od 29 lipca do 23 sierpnia 2019r., w godzinach 6.30- 17.30. Organizatorem akcji była Gmina Miasto Marki.

      Integralną częścią programu "Lato w mieście 2019" były zajęcia profilaktyczne "Trzy koła", podczas których uczniowie doskonalili swoje kompetencje społeczne i osobiste, a także zdobywali wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w życiu codziennym, negatywnego wpływu środków uzależniających, zdrowego stylu życia, gospodarowania czasem wolnym, czy też zagrożeń płynących z niewłaściwego i nieograniczonego korzystania z mediów internetowych. Odbywały się również zajęcia plastyczne, sportowe, turnieje, gry i zabawy planszowe, logiczne, kalambury, a także konkursy wokalno- taneczne.

      Z wypiekami na twarzy dzieci uczestniczyły w licznych wycieczkach i wyjściach integrujących grupę. Odbywały się wyjazdy do Multikina na ciekawe filmy animowane, na Pływalnię do Ząbek i Wołomina, ściankę wspinaczkową, do Sali Zabaw Kolorado, Hula- Kula, Kids&Fun, Fikołki. Moc wrażeń dostarczył uczestnikom przejazd kolejką wąskotorową i ognisko podczas wycieczki do Piaseczna, wyjazd do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, a także rejs statkiem po Zalewie Zegrzyńskim. Szaleństwom nie było końca w Parku linowym w Józefowie.

      Uczniowie mieli możliwość korzystania ze smacznych obiadów, przygotowywanych przez Panie kucharki. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy grup: Anna Kaczor, Katarzyna Karczmarczyk, Magdalena Moskalska, Dawid Tański, Anna Michalska, Ewa Michalak, Halina Różańska, Izabela Brzezińska, Jolanta Ślepowrońska, Sylwia Baranowska.

      Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie akcji "Mareckie lato w mieście 2019" serdecznie dziękujemy.

      galeria zdjęć                                        koordynator akcji

      Małgorzata Sosnowska