• Wieczór Wigilijny
     • Wieczór Wigilijny

     • Święta Bożego Narodzenia to wspaniały rodzinny czas, na który wszyscy czekają z utęsknieniem. To czas spokoju, zatrzymania się w codziennych obowiązkach, to czas dobrych uczynków, życzliwości. W tym przedświątecznym okresie spotkaliśmy się wspólnie na Wieczorze Wigilijnym by poczuć atmosferę Bożego Narodzenia i złożyć sobie świąteczne życzenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz  absolwentom za wspólne kolędowanie i towarzyszenie nam w tym wspaniałym dniu. W trakcie przedstawienia Wigilijnego dla uczniów nastąpiło wręczenia nagród w konkursach na najpiękniejszą kartkę świąteczną i stroik. Przewodniczący Rady Rodziców Pan Andrzej Rostek wręczył nagrody w konkursach na logo i hasło Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1020 roku. Konkurs na logo promocyjne wygrał Nikodem Zawadzki z klasy IVa, a pierwsze miejsce w konkursie na hasło promocyjne zdobył Jan Zydel z klasy VIIIc.

      Ewa Gębska

    • FINAŁ AKCJI „Z MIOKOŁAJEM W POLSKĘ”
     • FINAŁ AKCJI „Z MIOKOŁAJEM W POLSKĘ”

     • We wtorek 17 grudnia miał miejsce finał szkolnej akcji charytatywnej "Z Mikołajem w Polskę”. Przygotowane przez uczniów oraz rodziców piękne prezenty trafiły do podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Czernicach Borowych.

      DZIĘKUJEMY BARDZO WSZYSTKIM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ DO NASZEJ AKCJI I POMOGLI ŚW. MIKOŁAJOWI W PRZYGOTOWANIU PREZENTÓW.

      Ewa Gębska

    • ZAPROSZENIE
     • ZAPROSZENIE

     • Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

      Szkoły Podstawowej nr 3 w Markach

      mają zaszczyt zaprosić na

      Wieczór Wigilijny

      który odbędzie się 19 grudnia 2019 r. o godz. 1800

    • ZABAWA MIKOŁAJKOWA
     • ZABAWA MIKOŁAJKOWA

     •   Zabawa Mikołajkowa w Szkole Podstawowej nr 3 w Markach  to już tradycja. Dnia 7 grudnia po raz dwunasty Rodzice przygotowali dla uczniów klas I-III bardzo wiele atrakcji takich jak pisanie listów do świętego Mikołaja, eko ozdoby, łańcuchy choinkowe, kartki świąteczne, tatuaże z farbek oraz wspólną zabawę z Olafem- bajkowym bałwankiem. Uczniowie klas IV- VI grali w grę terenową ,, Nasza choinka” , a klasy VII- VIII zostały zaproszone do CAF3, gdzie odbyła się projekcja filmu Nerve. Na uczestników czekało stoisko z pysznymi ciastami i napojami przygotowanymi przez Rodziców. Mikołaj rozdał w klasach upominki, a dzieci przyozdobiły szkolną choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Podczas zabawy został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy świecznik bożonarodzeniowy. Wybór był trudny, gdyż uczniowie wykonali wiele pięknych prac plastycznych, które można było nabyć na kiermaszu świątecznym. Nagrody dla zwycięzców wręczył Zastępca  Burmistrza Miasta Marki – Pan Dariusz Pietrucha oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Andrzej Rostek. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Wodociągu Mareckiego, którzy wręczyli dzieciom nagrody w konkursach. Zwycięskie prace zostały zlicytowane, a środki zostaną przeznaczone na wsparcie osób potrzebujących pomocy z naszego środowiska. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie po raz kolejny tak udanej zabawy, pracownikom szkoły za pomoc i opiekę nad dziećmi, a uczniom naszej szkoły za  wspaniałą zabawę, wielkie zaangażowanie i serca otwarte na wsparcie innych.