• ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ NA ROK SZKOLNY 2020/2021

• Informujemy o możliwości zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021:

Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej przyjmowane będą od 27.04.2020r.

zainteresowani Rodzice proszeni są  o wypełnienie  i przesłanie wniosków w formie elektronicznej

na adres e-mail: sp3marki@gmail.com do dnia 12 czerwca 2020 r.

Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej do pobrania na stronie szkoły.

KARTA_ZAPISU_DZIECKA_DO_SWIETLICY_SZKOLNEJ_2020-2021_(2).pdf

Upowaznienie_do_odbioru_dziecka_SP_3_Marki(3).pdf

Rodzice / opiekunowie prawni, którzy nie mają możliwości  przesłania wniosku przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej w formie elektronicznej, proszeni są o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły tel. 22 781 12 91 w.19 w godzinach od 09:00 do 13:00, w celu ustalenia sposobu i terminu dostarczenia wniosku!

Listy dzieci zapisanych do świetlicy szkolnej ogłoszone

będą dnia 17 czerwca 2020 r.

• Życzenia Wielkanocne

• Na szczęśliwe Święta Wielkiej Nocy życzymy wszystkim Państwu dużo zdrowia, radości i rodzinnego ciepła oraz sił w pokonywaniu codziennych trudności. Niech wiara, nadzieja i miłość – te trzy ponadczasowe wartości , tak pięknie i trwale łączące się z przesłaniem Świąt Zmartwychwstania  Pańskiego, były zawsze obecne w naszym  życiu.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy szkoły

• Propozycje zdalnych zajęć świetlicowych

• W  związku z potrzebą nauczania zdalnego, nauczyciele świetlicy  przygotowują  dla uczniów klas

1 – 3 propozycje kreatywnych aktywności. Proponujemy  dzieciom:  prace  plastyczne, techniczne, piosenki, zabawy,  łamigłówki, karty  pracy, filmy edukacyjne i  instruktażowe. Realizacja wymienionych aktywności nie jest obowiązkowa. Chcemy jedynie, aby ten trudny czas był dla dzieci twórczy i rozwijający.
            Dziękujemy wszystkim chętnym uczniom, którzy skorzystali z naszych propozycji. Szczególnie podziękowania kierujemy do tych, którzy wysłali do nas zdjęcia swoich prac. Zaangażowanie wszystkich uczniów zostanie docenione punktami z zachowania.

Zapraszam do obejrzenia naszej galerii.

Elżbieta Wojeńska

• Ciasto z okazji Światowego Dnia Liczby PI

• Dnia 14 marca obchodzimy Światowy Dzień Liczby PI. W tym roku szkolnym planowaliśmy w naszej szkole wiele atrakcji z okazji tego święta. Stało się inaczej…

Dziękujemy wszystkim chętnym, którzy włączyli się do świętowania Dnia Liczby Pi w sposób inny niż dotychczas. Jesteśmy ograniczeni sytuacją jaka nas wszystkich spotkała. Mimo przeciwnościom, na uczniów naszej szkoły zawsze można liczyć. Dzień Pi odbył się w 43 domach. Świętowali rodzice razem z dziećmi, a efekty zamieszczamy w fotogalerii poniżej. Ciasta na zdjęciach wyglądają rewelacyjnie, zapewne smakowały podobnie. Zaangażowanie wszystkich uczniów zostało docenione ocenami z matematyki i punktami z zachowania.

Joanna Szubierajska

• Wiosenne przerwa świąteczna

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

Podstawy prawne:
            1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. z 2017 r. poz. 1603 z późn. zm.) - § 3 ust.1 pkt 3.
            2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410 z późn. zm.).
            3. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.).

Al. Jerozolimskie 32,  00-024 Warszawa