• Czas pracy sekretariatu w wakacje

• KANGUR MATEMATYCZNY

• Emocje już opadły po tegorocznym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY, który odbył się wyjątkowo w innym terminie niż zawsze i po raz pierwszy w formie online.

Miło mi poinformować, że zwiększyła się ilość wyróżnionych uczniów, w związku z poprawką w progach punktowych przy „wyróżnieniach”, których dokonał Organizator Konkursu już po podaniu pierwszych wyników.

Ostateczne wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2020r. dla uczestników naszej szkoły przedstawiają się następująco:

Bez zmian jest wynik bardzo dobry, który otrzymali:

Artur Damm kl.2A

Alan Papis kl.2B

Wyróżnieni zostali następujący uczniowie:

Jakub Pietruszewski kl.3A

Piotr Kotłowski kl.3B

Helena Wróblewska kl.3B

Dominik Kołodziejczyk kl.4B

Wojciech Borkowski kl.5C

Bartosz Cygański kl.5E

Zuzanna Gancarz kl.5D

Szymon Sijka kl.6B

Dawid Szewczyk kl.6A

Paulina Włosek kl.6A

Stanisław Kupść kl.8C

Bruno Szymanowicz kl.8A

Antonina Kępka kl.8D

Dyplomy i nagrody będą do odbioru w sekretariacie szkoły od dnia 7 lipca br. w godzinach 9.00 – 14.00.

Wszystkim nagrodzonym uczestnikom serdecznie gratuluję i życzę udanych wakacji.

Anna Sienkiewicz – Szkolny Koordynator