• Projekt ,,Wyobraźnia i My"

• Miło nam poinformować, że nasza Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku w Markach, zakwalifikowała się do projektu realizowanego przez @Fundację ZIEMIA I MY, a dofinansowanego przez @MAZOWSZE POMAGA pn. „WYOBRAŹNIA I MY” w ramach projektu nasi uczniowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych warsztatów z druku i projektowania 3D, oraz dowiedzieć się czym są kompetencje przyszłości. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i FB na których będziemy zamieszczać zdjęcia z zajęć. Zachęcamy również do śledzenia strony Fundacji ZIEMIA I MY: www.ziemiaimy.org  na której można dowiedzieć się więcej nt. działań fundacji oraz różnych ciekawych projektów dla szkół podstawowych i nie tylko.