• 17.11.2022 Warsztaty kulinarne
          Już od rana na szkolnych korytarzach roznosił się zapach przywołujący wspomnienia nadmorskich deptaków i wakacyjnych wspomnień... Cudny, słodki, gofrowy aromat! Wspaniała woń prowadziła wszystkich do sali nr 5, a tam... całemu zamieszaniu winna klasa 2A! To ich sprawka! W ramach zajęć kulinarnych uczniowie zrobili pyszne, aromatyczne gofry, o niebo lepsze niż te znad morza :). Przy okazji uczniowie rozwijali umiejętności kulinarne, uczyli się samodzielności oraz odpowiedzialności przy obsłudze urządzeń elektrycznych.
          Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości.

• 30.11.2022  Koncert Życzeń

Z okazji Tygodnia Życzliwości podczas przerw odbył się koncert życzeń dla klas 7 i 8. Uczniowie bardzo chętnie włączyli się do udziału w tej akcji. Wybierali ulubione utwory oraz przesyłali sobie życzenia z dedykacjami. Były wspólne tańce na przerwie, a całość zakończyła "Macarena". Dziękujemy uczniom za pomoc! Życzymy dużo uśmiechu i myślimy, że koncert trzeba powtórzyć!

Podczas akcji wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości.

• 18.11.2022 Zajęcia indywidualne klasa 8 – Zestaw LEGO® Education SPIKE™

Celem zajęć jest rozwijanie kompetencji emocjonalnych w obszarze rozwijania zainteresowań, samodzielności oraz samoświadomości.Temat dzisiejszej lekcji to Niesamowity park rozrywki – Karuzala.

• W tym miesiacu zajęcia koła fotograficznego odbyły sie plenerze. Pogoda sprzyjała eksperymentowaniu ze światłem oraz barwami jesieni. Po zajęciach zgrywaliśmy zdjęcia z aparatów do komputera.

Na zajęciach wykorzystano sprzęt z programu Laboratoria Przyszłości.