• Marzec 2023

• 2 marca 2023

Własnoręcznie przygotowane tosty to jest to! Zwłaszcza, jak dodamy do tego zdrowe warzywa i pieczywo pełnoziarniste! Klasa 1D wykorzystując sprzęt z programu "Laboratoria przyszłości" przygotowała pyszne tosty na drugie śniadanie. Dzieci uwielbiają zajęcia z gotowania!

Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości

15 marca 2023

Dzieci w wieku szkolnym są w okresie intensywnego wzrostu, dlatego potrzebują odpowiednich składników odżywczych. Bogactwem witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu są owoce i warzywa. Dlatego też postanowiliśmy przygotować w świetlicy świeży sok z owoców i warzyw, dostarczonych w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”. Wszyscy degustujący byli zgodni: soki były przepyszne!