•

Dnia 23 czerwca zakończył się rok szkolny 2022/2023. Wyrażamy wdzięczność i dumę wobec wszystkich uczniów, którzy przez rok wykazali się zaangażowaniem, determinacją i pasją w dążeniu do zdobywania wiedzy. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie  dzieci w ich szkolnej drodze. W czasie uroczystości nie zabrakło występów artystycznych i podziękowań. Ze wzruszeniem pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, którzy rozpoczynają nową drogę edukacji. Pan Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych wręczył nagrodę najlepszemu absolwentowi. Jest nim Mateusz Wasilewski uczeń kl. VIIId ze średnią ocen 5,83. Mateusz dostał jednocześnie nagrodę Mateckiego Stowarzyszenia Gospodarczego za najwyższą średnią  w szkole, przekazaną przez Pana Andrzeja Nadolskiego. Nagrodę za najlepsze wyniki w sporcie i reprezentowanie szkoły w licznych zawodach otrzymał Krzysztof Jakubiec uczeń kl.VIIIc. Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody i ruszyli na wyczekiwany wypoczynek. Życzymy wszystkim wspaniałych, pełnych wrażeń, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Pora wyruszyć w wakacyjną podróż!

Na uroczystości wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• Podziękowanie dla Przewodniczącego Rady Rodziców

• W dniu zakończenia roku szkolnego 2022/2023 po raz ostatni Radę Rodziców reprezentował Pan Andrzej Rostek, który po 16 latach pełnienia funkcji Przewodniczącego żegna się z naszą szkołą. Składamy serdeczne podziękowania za życzliwość, zaangażowanie, wspaniałą atmosferę towarzyszącą wszelkim działaniom na rzecz szkoły, wrażliwość na potrzeby dzieci, pełną poświęcenia pracę i wielkie serce.

Życzymy dużo zdrowia, rozwijania swoich pasji, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły i uczniowie

• Zapisy do świetlicy szkolnej 2023/2024

•

INFORMACJA O ZAPISACH UCZNIÓW DO ŚWIETLICY

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. POMNIK ZWYCIĘSTWA 1920 ROKU

W MARKACH W ROKU SZKOLNYM  2023/2024

W terminie od 5 czerwca 2023 roku do 16 czerwca 2023 roku przyjmowane będą

WNIOSKI O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ WRAZ

Z UPOWAŻNIENIAMI DO ODBIORU,

w których na początku należy wpisać dane rodziców lub prawnych opiekunów, a w dalszej kolejności inne osoby upoważnione do odbioru.

Listy uczniów zapisanych do świetlicy szkolnej zostaną wywieszone 22 czerwca 2023 roku.

Wzory dokumentów:

karta_swietlicowa_sp(1).pdf

upowazninie_do_odbioru(1).pdf

• Dzień Dziecka w naszej Szkole

• 1 czerwca w szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Uczniowie mieli za zadanie wymyślić swoje własne Państwo, jego godło, hymn, terytorium, taniec narodowy oraz system władzy. Zabawie towarzyszyły rozgrywki sportowe i gry zespołowe. Na koniec każda klasa zaprezentowała swoje Państwo.

W nagrodę za aktywny udział dzieci otrzymały w prezencie gry planszowe od współorganizatorów oraz słodki upominek od Rady Rodziców.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Witam Sąsiada!”, który jest realizowany wspólnie przez Fundację Polskie Forum Migracyjne, Fundację dla Wolności oraz Gminę Marki.

Dziękujemy Rodzicom, Współorganizatorom, Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach, Nauczycielom i Wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 3. Był to bardzo miło i radośnie spędzony dzień.

W czasie wydarzenia wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.