• Pomoc Rodakom na Ukrainie

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku oraz Rada Rodziców we współpracy ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen ogłaszają akcję zbiórki produktów spożywczych i chemii gospodarczej w celu zapewnienia pomocy Rodakom na Ukrainie.

Zbiórka odbędzie się w dniach 28.02- 04.03.2022 r. na terenie szkoły oraz w budynku dodatkowej lokalizacji na ul. Dużej 3. Dary można składać w pudłach umieszczonych przy wejściach głównych i do bloku sportowego.

Koordynatorami akcji z ramienia szkoły jest Zespół ds. Udzielania Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Pani Ewa Gębska opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

W załączeniu informacja na temat akcji i Stowarzyszenia Odra-Niemen.

Pilna_zbiorka_Rodacy-Bohaterom.pdf

Beata Szczypkowska